Biżuteria

Zaręczyny – po jakim czasie?

Miłość to najpiękniejsze uczucie, jakie może spotkać człowieka. Posiadanie drugiej połówki nadaje naszemu życiu wspaniałych barw oraz nieskończonych pokładów radości. Bycie razem to coś wyjątkowego, czego nie może zastąpić absolutnie nic na świecie. Zakochanie wprawia nas w iście sielankowy nastrój, który trwa aż do pierwszych pytań o ślub. Presja społeczeństwa, które oczekuje od nas szybkiej stabilizacji potrafi skutecznie zepsuć każde rodzinne spotkanie. W końcu to właśnie od bliskich słyszymy, że to najwyższy czas na zaręczyny. A czy w rzeczywistości taki czas w ogóle istnieje? Czy istnieje moment, w którym jest już za późno? Otóż zaręczyny to niezwykle wyjątkowa i szalenie ważna chwila w historii związku. Powinna wypłynąć ona z głębi obydwu serc. Decyzja o związaniu się z drugą osobą już do końca życia jest poważna, dlatego nie powinna zostać podjęta pod wpływem namawiania ze strony bliskich. Odpowiedni moment na zaręczyny jest wtedy, kiedy zwyczajnie tego chcecie. Może być to zarówno po miesiącu związku, jak i po 10 latach. Jeśli czujecie się gotowi, nic nie stoi na przeszkodzie do waszego szczęścia. 

Czy zaręczyny powinny być dopasowane do preferencji kobiety?

Udane zaręczyny to takie, które uszczęśliwiają parę zakochanych. Przygotowując się do oświadczyn pamiętaj, że także jesteś ważną częścią tego związku. Jeśli twoja druga połówka marzy o zaręczynach w miejscu, które zazwyczaj jest zatłoczone, a ty źle się czujesz w obecności tłumu, zrezygnuj z niego. Część społeczeństwa niesłusznie sugeruje, że zaręczyny powinny być spełnieniem marzeń kobiety .Pamiętać, iż powinny być one świętem miłości łączącej dwoje ludzi. Przygotowując się do oświadczyn, miej na uwadze także swoje szczęście. 

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy stanowi niejako wyjątek, ponieważ powinien on w stu procentach przypaść do gustu wybranki. Wybierając tak znaczącą biżuterię, skonsultuj się z przyjaciółką drugiej połówki, która z pewnością pomoże w znalezieniu idealnego modelu. Pamiętaj o tym, aby był on wykonany z materiałów najwyższej jakości, aby nie stracił swojego blasku przez lata.