Biżuteria

JAKI ZEGAREK DO GARNITURU?

Chcesz zaprezentować się z godnością w stroju, ale nie wiesz w jaki garnitur się ubrać? W akcji podpowiemy, które zegarki lepiej nadają się na świąteczną okazję, a które można nosić na co dzień.

PROSTY I ELEGANCKI MĘSKI ZEGAREK NA GARNITUR

Wybierając elegancki gust, aby dalej się dobrze bawić Przesadzony zegarek i blichtr zegarkowy, ilość zegarków i blichtrów, zegarki wykonane, osiągniemy komiks i to, co wolelibyśmy pięknie lub za dobrze. Aby wprowadzić tarczę z smukłymi akcentami wystarczy stonowany klasyczny kolor połączony z subtelnym srebrnym lub złotym akcentem. Dokonując takiego wyboru podkreślamy naszą klasę i gustowny smak.

GDZIE ZNAJDĘ ZEGAREK GARNITUROWY? SKÓRZANY PASEK CZY BRANSOLETKA?

Pytanie testowe, jakie programy nosisz, brzmi, czy wolimy zegarek na pasku do spodni czy bransoletce. To do mężczyzn należy decyzja, który zegarek garniturowy jest dla nich najlepszy – ja preferuję zegarki ze sprawdzonymi paskami lub nadmiernie sportowym wyglądem. Czasami może działać jako źródło do przekształcenia tradycyjnej konwencji klasycznej konwencji, ale często w tym aspekcie dochodzi do kolizji. Lepsze futurystyczne zegarki ze świecącymi danymi taktycznymi dla innych zegarków.

Może elegancki męski zegarek do drewnianego garnituru?

Coraz większą popularnością cieszą się również zegarki. Niektóre z nich, o klasycznym kroju, będą dobrze komponować się z garniturem, zwłaszcza jeśli mamy jakieś dodatki w kształcie zegarka (muszka, krawat czy buty).

ZEGAREK TRADYCYJNY CZY CYFROWY?

Tradycje też są lepsze pod tym względem – tradycyjne zegarki z bokami, których boki są znacznie wspanialsze i ponadczasowe niż zegarki cyfrowe, o których czasami mówi się, że są „bezduszne”. Może coś w tym jest, a może nie pasowałyby do klasycznego stroju.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł uzupełni męski zegarek garniturowy!