Biżuteria

Jaką biżuterię srebrną wybrać na prezent gwiazdkowy?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas otulony spotkaniami rodzinnymi w wyjątkowej atmosferze. Opiera się na celebrowaniu narodzin Chrystusa oraz docenianiu obecności bliskich. Drugorzędnym, jednak niezwykle przyjemnym elementem Gwiazdki są oczywiście prezenty. Cudownym podarunkiem, który z pewnością zachwyci ukochaną osobę będzie srebrna biżuteria. Święta to idealna okazja, aby zawierała ona baśniowe elementy. Bransoletki na sznurku oraz kolczyki z bajkowymi postaciami to perfekcyjny drobiazg dla najmłodszych. Subtelne naszyjniki doskonale sprawdzą się jako upominek dla nieco dojrzalszych kobiet. Delikatny blask z pewnością rozpromieni twoje ulubione twarze. Mówiąc o prezentach, nie należy pominąć męskiej części rodziny. Srebrne spinki do mankietów z motywem śnieżynek idealnie wpasują się w uroczysty nastrój wigilijnej kolacji. 

Zaręczyny w czasie świąt

Magiczna atmosfera Gwiazdki sprzyja wyrażaniu miłości. Właśnie dlatego ten piękny czas jest wręcz idealny do zrobienia tego szalenie ważnego kroku. Możesz zaplanować oświadczyny na jarmarku Bożonarodzeniowym. Wszechobecne lampki oraz spadające z nieba płatki śniegu, uczynią wasz moment jeszcze bardziej wyjątkowym. Niezwykle romantyczne będą także zaręczyny przy choince. Być może twoja ukochana marzy o powiedzeniu “tak” w obecności bliskich? Zaplanuj oświadczyny w gronie rodzinnym, aby móc celebrować waszą miłość z ukochanymi osobami. Łzom wzruszenia nie będzie końca. 

Pierścionek zaręczynowy na gwiazdkowe zaręczyny

Jak wiadomo, kolorem, który kojarzy się zarówno z Bożym Narodzeniem jak i miłością jest czerwień. Najpiękniejszym kamieniem szlachetnym o tej barwie jest rubin. Zatem umieszczenie go w gwiazdkowym pierścionku zaręczynowym to niemalże obowiązek. Odznacza się on nie tylko zachwycającym pięknem, ale także imponującą trwałością. W połączeniu z różowym złotem stanie się idealną propozycją dla prawdziwej kokieterki. Dodaj do tego diamenty, aby twoja ukochana mogła poczuć się jak księżniczka. W końcu w miłości chodzi o to, aby się rozpieszczać.